Vitaj v projekte AKO SA MAŤ LEPŠIE!

Ak sa chceš mať v živote lepšie, na tomto webe nájdeš

mnoho inšpirácií a návodov, ktorých hlavným cieľom

je nasmerovať ťa na tvoju cestu ku slobode.

Projekt sa rozdeľuje na 3 hlavné sekcie:

1. INVESTOVANIE +

2. SPRÁVA FINANCIÍ +

3.FINANCOVANIE BÝVANIA =

FINANČNÁ

SLOBODA

Moje meno je Martin Šereš, som špecialista na investície.

Finančný sprostredkovateľ v spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s.

Registrácia v NBS č.: 254 127

Všetci ju jedného dňa dosiahneme, najneskôr dovŕšením dôchodkového veku. Našou snahou však je, aby to bolo podstatne skôr. Všetky znalosti, ktoré rokmi získavame v oblasti investovania, financií, realít a správy majetku smerujeme k tomu, aby sme túto cestu skrátili na minimum.

Čo je to vlastne tá finančná sloboda?

Po jej získaní sa staneš skutočným vlastníkom svojho času. Už nebudeš musieť každé ráno vstávať do práce, ktorú si väčšina z nás zvolila len preto, že príjem z nej ako tak pokryje naše životné potreby. Už viac nebudeš vidieť svoju rodinu len skoro ráno a neskoro večer v každý pracovný deň a čakať na každý víkend ako na vykúpenie. Ak sa staneš finančne nezávislým, budeš mať konečne čas na všetky tie veci, ktoré na živote miluješ.

Budeme poukazovať na cestu a poskytovať návody, ako si užívať pomyselného dôchodku vo veku, kedy väčšina ľudí o dôchodku ešte ani nesníva.

Odísť do dôchodku o 20 rokov skôr? Prečo nie?

  • Odkladáš svoje rozhodnutie o založení rodiny na neskôr preto, aby si si ešte užil život?
  • Obávaš sa toho, že sa dôchodku ani nedožiješ, alebo že už v tom veku nebudeš schopný cestovať, aktívne si užívať život a rozmaznávať vnúčatá?
  • Máš pocit, že si na dôchodku budeš musieť výrazne uťahovať opasky?

Po prečítaní článkov uverejňovaných na tomto webe nájdeš mnoho inšpirácií a návodov, vďaka ktorým sa budeš môcť mať finančne podstatne lepšie, zistíš možnosti ako dosiahnuť stav, kedy budeš finančne nezávislý od zamestnania, štátu, zadĺženého dôchodkového, či zdravotného systému.  Život však nie je len o peniazoch a viac peňazí automaticky nezaručuje viac šťastia. Práve preto vznikol projekt Ako sa mať lepšie.

V rámci financií ti môžeme pomôcť s investovaním na finančnom trhu, hypotékami, úvermi, či komplexným zabezpečením života a majetku (poistenie osôb, nehnuteľností a automobilov). Sme špecialistami na investície a vieme ti pomôcť nielen so štandardnými investičnými nástrojmi (ako napríklad podielové, či ETF fondy), ale tiež s investovaním do nehnuteľností, vzácnych kovov, kryptomien, či priamo do akcií konkrétnych firiem. Stačí si vybrať oblasť, ktorá ťa najviac zaujíma a rozhodne nájdeme cestu vzájomne prospešnej spolupráce.

Ďakujeme za tvoju priazeň a veríme, že aj ty si v projekte nájdeš to, čo ti skutočne pomôže mať sa v živote lepšie.

V prípade akýchkoľvek otázok sme k dispozícií:

Som Martin Šereš, zakladateľ projektu, investičný špecialista a finančný sprostredkovateľ Swiss Life Select Slovensko, a.s.

AKO SA MAŤ LEPŠIE s.r.o.

  • Pôsobnosť: Celé Slovensko
  • Sídlo: Hlavná 1/22, 013 02 Gbeľany
  • Mobil: 0902 254 795
  • Email: info@akosamatlepsie.sk

NEVÁHAJ NÁS KONTAKTOVAŤ