Vitaj v projekte AKO SA MAŤ LEPŠIE!

Ak sa chceš mať v živote lepšie, na tomto webe nájdeš mnoho inšpirácií a návodov, ktorých hlavným cieľom je nasmerovať ťa na tvoju cestu ku slobode. Projekt sa rozdeľuje na 7 hlavných sekcií.

FINANCIE pokrývame v rámci 3 sekcií: FINANČNÁ SLOBODA, SPRÁVA FINANCIÍ A FINANCOVANIE BÝVANIA.

Čo je to finančná sloboda?

Po jej získaní sa staneš skutočným vlastníkom svojho času. Už nebudeš musieť každé ráno vstávať do práce, ktorú si väčšina z nás zvolila len preto, že príjem z nej ako tak pokryje naše životné potreby. Už viac nebudeš vidieť svoju rodinu len skoro ráno a neskoro večer v každý pracovný deň a čakať na každý víkend ako na vykúpenie. Ak sa staneš finančne nezávislým, budeš mať konečne čas na všetky tie veci, ktoré na živote miluješ.

Budeme poukazovať na cestu a poskytovať návody, ako si užívať pomyselného dôchodku vo veku, kedy väčšina ľudí o dôchodku ešte ani nesníva.

Odísť do dôchodku o 20 rokov skôr? Prečo nie?

  • Odkladáš svoje rozhodnutie o založení rodiny na neskôr preto, aby si si ešte užil život?
  • Obávaš sa toho, že sa dôchodku ani nedožiješ, alebo že už v tom veku nebudeš schopný cestovať, aktívne si užívať život a rozmaznávať vnúčatá?
  • Máš pocit, že si na dôchodku budeš musieť výrazne uťahovať opasky?

Po prečítaní článkov uverejňovaných na tomto webe nájdeš mnoho inšpirácií a návodov, vďaka ktorým sa budeš môcť mať finančne podstatne lepšie, zistíš možnosti ako dosiahnuť stav, kedy budeš finančne nezávislý od zamestnania, štátu, zadĺženého dôchodkového, či zdravotného systému.  Život však nie je len o peniazoch a viac peňazí automaticky nezaručuje viac šťastia. Práve preto vznikol projekt Ako sa mať lepšie.

V rámci financií ti môžeme pomôcť s investovaním na finančnom trhu, hypotékami, úvermi, či komplexným zabezpečením života a majetku (poistenie osôb, nehnuteľností a automobilov). Sme špecialistami na investície a vieme ti pomôcť nielen so štandardnými investičnými nástrojmi (ako napríklad podielové, či ETF fondy), ale tiež s investovaním do nehnuteľností, vzácnych kovov, kryptomien, či priamo do akcií konkrétnych firiem. Stačí si vybrať oblasť, ktorá ťa najviac zaujíma a rozhodne nájdeme cestu vzájomne prospešnej spolupráce.

OSOBNOSTNÝ ROZVOJ

Tajomstvo úspechu v živote nie je dielom náhody, alebo šťastia. Pozorovaním správania úspešných ľudí, vodcovských osobností, či najlepších športovcov môžeme skutočne odhaliť, že nejde o žiadne tajomstvo. Skrýva sa za tým vízia, viera, vytrvalosť, energia, nadšenie, poctivá práca, cieľavedomosť a dôkladné plánovanie. Ak sa chceš mať v živote lepšie v akejkoľvek oblasti, všetko to začína správnym nastavením hlavy=mysle. Cesta osobnostného rozvoja je nikdy nekončiaca cesta, ktorá nás každý deň posúva o malý krôčik bližšie k nášmu životnému poslaniu. Projekt AKO SA MAŤ LEPŠIE prepája správu financií s osobnostným rozvojom, čím získava podstatne hlbší zmysel. Táto sekcia sa prelína so všetkými ostatnými sekciami projektu, nakoľko zasahuje do všetkých oblastí našich životov. Osobnostný rozvoj nám postupom času odhaľuje dôležité kúsky skladačky, z ktorých sa skladá náš život. Progres v tejto oblasti nám môže výrazne pomôcť vo vzťahovej oblasti, v oblasti zdravia a samozrejme aj finančnej oblasti.

ZDRAVÉ TELO A VÝŽIVA

Nie nadarmo sa hovorí: “V zdravom tele zdravý duch!”. Môže človek dlhodobo fungovať v negatívnom nastavení mysle bez toho, aby sa to časom prejavilo na jeho fyzickom zdraví? Alebo naopak. Je možné napriek dlhodobým chronickým zdravotným problémom myslieť neustále pozitívne? Nie sú to tak trochu vzájomne prepojené nádoby? Z vlastnej skúsenosti viem, že keď som tejto oblasti nevenoval dlhší čas potrebnú pozornosť, začal som mať problémy s nedostatkom energie, zhoršili sa moje pracovné výkony a potom začali viac vyskakovať aj vzťahové záležitosti. Aj z toho dôvodu myslím právom patrí táto sekcia do nášho projektu. ZDRAVIE je jednoducho kľúčové a preto ho v rámci projektu budeme aktívne podporovať pohybom a zdravou výživou.

EKOLÓGIA

Nie je ti ľahostajný osud našej planéty? Rozmýšľaš ako žiť viac v súlade s prírodou, ako ju rešpektovať a chrániť? Vedel si, že aj investovať sa dá ekologicky? Počul si už o ZERO WASTE iniciatíve? Alebo sa snažíš praktizovať stratégiu MINIMALIZMU? Prípadne chceš dať navždy zbohom používaniu chémie v domácnosti? Potom ťa táto sekcia rozhodne zaujme.

CESTOVANIE

Ak chceme na tomto svete niečo zmeniť, mali by sme začať každý sám od seba. V sekcii venovanej cestovaniu sa budeme snažiť poskytovať zážitky, tipy, či návody na kvalitné trávenie voľného času v súlade s filozofiou projektu, v súlade s hodnotami rešpektujúcimi prírodu.

Ak máš pocit, že ti je filozofia nášho projektu blízka a páči sa  ti jeho myšlienka, neváhaj nás kontaktovať. Privítame akékoľvek pripomienky, návrhy na články, nové témy, či celkové zdokonalenie tohto projektu. Ak sa špecializuješ na niektorú z oblastí tohto blogu, radi sa s tebou porozprávame o možnostiach spolupráce pri tvorbe kvalitného obsahu, ktorý by čo najviac ľuďom pomohol mať sa lepšie. Nikto nemôže byť expertom na všetko a my nie sme výnimkou. Čím viac ľudí sa do tohto projektu zapojí, tým väčší prínos pre ľudí bude mať.

Ďakujeme za tvoju priazeň a veríme, že aj ty si v projekte nájdeš to, čo ti skutočne pomôže mať sa v živote lepšie.

V prípade akýchkoľvek otázok sme k dispozícií:

AKO SA MAŤ LEPŠIE s.r.o.

  • Pôsobnosť: Celé Slovensko
  • Sídlo: Bottova 2, 010 01 Žilina
  • Mobil: 0902 254 795
  • Email: info@akosamatlepsie.sk

NEVÁHAJ NÁS KONTAKTOVAŤ