V tomto článku nájdete výber krásnych videí o nádhernej slovenskej prírode, ktoré som postupne uverejňoval na FB skupine projektu Ako sa mať lepšie. Chcel by som poukázať na to, že za krásnou prírodou rozhodne nepotrebujete cestovať do zahraničia. Nižšie uvedené videá Vás o tom veľmi rýchlo presvedčia.

5 MINÚT V RAJI

Už ste niekedy boli v raji? Vo videu od Jozefa Dovičina máte možnosť za 5 minút objaviť krásy toho Slovenského. Názov Raj rozhodne nevznikol náhodne, veď posúďte sami.

Spoznajte krásy Slovenska

Čas plynie neskutočne rýchlo, preto s ním nemrhajme a využívajme ho na maximum. V tomto timelapse videu vo viacerých záberoch spoznáte mnohé nádherné zákutia Slovenska.

Krásy Terchovej

Objavte krásy Terchovej a Malej Fatry. Vo videu je malá ochutnávka, že za krásnymi horami rozhodne nemusíte chodiť do Álp.

Niekde na Slovensku…

Máme okolo seba krásnu prírodu. Pokúsme sa ju trochu viac vnímať, tráviť v nej čo najviac času, viac ju ochraňovať a byť na ňu patrične pyšní.
Ďakujeme MLandscapes.sk za perfektné timelapse video.

Ďalšie videá budú postupne pribúdať, veľmi rád doplním túto sekciu aj o Vaše tipy. Neváhajte ma kontaktovať. Ďakujem za Vašu priazeň.